×

KITESEVENT

all about the Event

Newsletter

 

Company

Customer

Event Management Project design, Project implementation, Reporting of the Project performs the work.

Projelendirme, Projenin Uygulaması, Projenin Raporlama çalışmalarını gerçekleştirir. Müşterimizin iletişim hedefleri doğrultusunda aldığımız brief doğrultusunda, projelendirme aşamasında- Konsept geliştirme- Alternatif etkinlik önerileri oluşturma- Etkinliklerle ilgili detaylı uygulama planları hazırlama- Bütçelendirme çalışmalarını içeren bir sunum hazırlar.

Please check your feed, the data was entered incorrectly.

Made with  ♥  by kayhanbelek for KITESEVENT. All Rights Reserved © 2019.

FORGOT YOUR DETAILS?

About

Hakkımızda

KITESGRUP bugüne kadar önceliği her zaman sektördeki açık alanları ve ihtiyaçları belirlemeye vermiş ve kurumsal yapılanmasını olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi ile birleştirmeyi hedefleyerek oluşturmuştur.

Değişen ekonomik koşullara bağlı olarak, gelişen müşteri isteklerine daha doğru cevap verebilmek amacıyla, turizm faaliyetlerimizi destekleyen, organizasyon, proje ve etkinlik yönetimi, fuar çalışmaları ve araç kiralama oluşumlarımızı geçtiğimiz yıl içinde büyüyen kadromuzla yeniden yapılandırdık. Taleplerinize göre özenle hazırlanan, her türlü yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarınız, uçak bileti, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transferler, grup turları, bayiler için özendirme gezileri için çözüm ortağınız. 

KITESTRAVEL 1993 yılında başlayan oluşumumuz, kuruluşundan bu yana özellikle orta, üst orta ve büyük ölçekli firmaların kurumsal anlamdaki turizm ve organizasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalara ağırlık vererek, turizm sektöründeki boşluğu doldurmayı hedeflemiştir.

KITES333 ile aynı zamanda Bangkok ofisimiz 333TourThai Co. Ltd. şirketimiz ile Uzakdoğu pazarı için en etkili çözümleri üretiyoruz.

KITESEVENT yaratıcı bir ekiple hazırlanan yurtiçi ve yurtdışı her türlü kongre, seminer, toplantı, açılış, kokteyl, ürün tanıtımı vb. sınırsız proje ve etkinlikleriniz konusunda profesyonel çözüm ortağınız.

KITESDIGITAL hizmetleri ile şirketlerin toplantılarını daha verimli hale getirmeleri için, isterlerse sosyal medyayı da kapsayacak katılımı arttıracak, yeni fikirlere teknolojiyi katıyoruz.  

KITESFAIR hem modüler hem de özgün stand tasarımlarıyla hizmet veren şirketimiz, ilk etapta sadece yerli müşterilerimizin yurtdışı fuarlarına katılımına yardımcı olurken şu anda Avrupa’da da adını duyurmuş ve yabancı müşterilerine de hizmet vermektedir. Yurtiçi ve Yurtdışı her türlü fuar standı tasarım ve uygulaması, fuar süresince her türlü organizasyon konusunda çözüm ortağınız.

KITESDMC yurtdışında bulunan iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için 20 yılı aşkındır süregelen iş tecrübelerimiz ile en iyi seyahat ve toplantı çözümlerini üretiyoruz.

TOP